Blog > Komentarze do wpisu

6. Kolejna porcja i... tadam! Nowośc!

Witajcie w ten smutny wrześniowy wieczór. Dlaczego smutny? Bo dzisiaj był pierwszy dzień szkoły... A ja tak przywiązałam się do wakacji, że niestety trudno mi się od nich oderwac. Ale trzeba wracac do codzienności i stac się bardziej zorganizowaną, bo wiadomo, że w wakacje niiczym się człowiek nie przejmuje ;) Jako, że chciałam przenieśc ten artystyczny nastrój, który panuje na blogu do czasu szkolnego, postanowiłam wyprodukowac dzisiaj nową notkę. A w niej:

1. 3xlustro

2. Mój pierwszy duży haft

3.nowości w wyglądzie bloga

4. Krótki opis, co jeszcze zostało mi do wstawienia. 

A więc. Obiecałam ostatnio, że dodam trochę nowych prac, lecz, i w to nie mogę uwierzyc, powstają one ostatnio z  taką prędkością, że nie nadążam z robieniem im zdjęc. 

 Lustro1.1 Lustro1.2Lustro2.1Lustro2.2Lustro3.1Lustro3.2

Jak widac każde lusterko ma w sobie coś zupełnie innego. Żólte to klasyczny niedomalowywane decoupage, drugie już trochę podkolorowane, a w trzecim strzeliłam już impresję malarską. Mój błąd, nie dodalam ich zdjęcia razem, wstawie je w następnej notce. Jak się podobają?

 

Kolejną rzeczą, która chciałam dziś pokazac na blogu to mój haft. Skończyłam go już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz ukarzę go światu :) A oto i on:

Haft1.1Haft1.2

 

Zdjęcia ciutkę nie wyszły, ponieważ nie chciałam zdejmowac ramki. Mam nadzieję, że widac dostatecznie dobrze. Ogólnie biorąc rzecz haftu, to zajmuję się tym od 4 klasy podstawówki. To wtedy wyszyłam mój pierwszy obrazek. Jakiś rok temu powróciłam, ta przyjaźń zawarta z ową techniką siedziała we mnie gdzieś głęboko. Kupiłam wtedy gazetke hafciarską, wybrałam obrazek i... 8 miesięcy później był gotowy. Wiem, nie ma czym się chwalic, ale nauka i zajęcia uniemożliwiły mi niestety tworzenia obrazka. Odpoczełam od jednego i dokladnie 18 lipca kupiłam kolejną gazetkę i zrobiłam 2 razy większy obrazek przedstawiający zachód słońca. Już jest skończony, czeka tylko na zdjęcie dokumentujące. Jestem dumna, bo czas w stosunku do rozmaru pracy jest 100 razy lepszy niż ostatnio. A co przede mną? "Afrykanki". Rozprawa na 6 stron. Powoli, powoli będizemy szykowac się do tego projektu. Nie musze się śpieszyc! Wszakże jest rok szkolny, a 8 miesięcy nie jest wcale takie złe :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na bloga wstawiłam nowy szablon. Na mojej przeglądarce jest rozwalony. Nie wiem, czy na wszystkich tak jest. Na razie musi zostac, dopóki nie znajdę czego lepszego. W tym zakochałam się od pierwszego wejrzenia, niestety coś jest z nim nie tak. Jeżeli u was jest dobrze, to piszcie, może to zależy tylko od przeglądarki. 

Pamiętam, ze z tym zawsze był problem. Na blog.onet też mozille nie chodziły za rączkę z szablonami. Tylko, że u mnie to jest i chromik i explorer...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A co już w następnej notatce z mojego twórczego życia? Zobaczmy:

1. Nowy haft w roli głównej

2. Deco:

    a) płytka na notatki

    b) szafeczka na aparaty słuchowe

3. Pamiątki po plenerze: mini-decoupage i obrazki... może nawet 2 :)

 

A więc, do napisania już niedługo!

sobota, 03 września 2011, deco_wiki

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/09/03 11:18:08
No trochę pracek się nazbierało.Bardzo ładny haftcik.
-
Gość: Moje Brzydactwa, *.net144.okay.pl
2011/09/03 15:43:09
bardzo przypadło mi do gustu ciemnobrązowe lustro:)
wogóle masz bardzo zręczne prace:)
Pozdrawiam